^ 3D тур
Services
Menu
Фото: Нарады

Dr. Valikhnovsky's Institute of Surgery

Solution of complex tasks in the field of surgery.

Make an appointment 3D Tour

Services

Рік за роком ми високо тримаємо планку своїх можливостей, запроваджуємо нові технології та методики лікування, оновлюємо діагностичне та хірургічне обладнання, створюємо комфортні умови для перебування пацієнтів у стаціонарі.

Фото: Ростислав Валіхновський

About clinic

Learn more

Our doctors

У VALIKHNOVSKI SURGERY INSTITUTE зібрана команда найкращих фахівців у царині хірургії. Наші лікарі віддані своїй справі та творять дива задля вашого здоров’я.

OUR ADVANTAGES

Фото:

20

Year of experience

Фото:

247956

Patients

Фото:

850м2

modern clinic in the center of Kiev

Фото:

9752

successful operations

Фото:

48

unique surgical techniques

Фото:

27

branches of surgery

Фото:

43

units of the latest medical equipment

Фото:

30%

every year for charity surgical care

Why we?

Головне у справі хірурга – це бажання та можливість допомогти, керуючись відданістю своїй справі. Ми спираємося на багаторічний досвід і поєднуємо його із сучасними знаннями, технологіями, сервісом, а також вірою і працею.

Фото: Довіра президентів

Довіра президентів

Своє здоров’я Інституту хірургії Доктора Валіхновського довіряють перші особи держави та видатні діячі сучасності. Керівник клініки Ростислав Валіхновський спільно із міжнародною командою медиків провів близько 30 хірургічних пластичних операцій Президенту України Віктору Ющенко після діоксидного отруєння.

Фото: Унікальний досвід

Унікальний досвід

На рахунку VALIKHNOVSKI SURGERY INSTITUTE сотні складних операцій, котрі виконують лічені медичні заклади у світі (дуже часто в Інституті кажуть «так» та беруться за лікування навіть тих пацієнтів, котрим відмовили в інших хірургічних клініках), безліч успішних історій лікування та врятованих життів.

Фото: Клініка преміум класу

Клініка преміум-класу

VALIKHNOVSKI SURGERY INSTITUTE розташований у центрі столиці, поруч з Національним інститутом серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова. Нова будівля клініки 2017 року, виконана за всіма світовими вимогами та стандартами медичних закладів і має унікальний екостиль.

Фото: Відкрита компанія

Відкрита компанія

Інститут хірургії VALIKHNOVSKI SURGERY INSTITUTE є відкритою компанією, його засновник заслужений лікар України Ростислав Валіхновський – є громадським діячем та відомим лікарем-хірургом, до котрого ви завжди можете звернулися особисто.

TV PROJECTS

Телевізійні проекти дали можливість познайомити мільйони людей з можливостями наших спеціалістів та досягненнями сучасної української хірургії.

ПОВЕРНІТЬ МЕНІ КРАСУ. ТЕЛЕКАНАЛ 1+1

Мета проекту подарувати людям радість, відкрити дорогу в майбутнє, адже минуле життя цих людей було неповноцінним через невпевненість і непривабливу зовнішність. На допомогу учасникам телешоу прийде так звана команда порятунку.

СНІДАНОК З 1+1

Медична рубрика Доктора Валіхновського у «Сніданку з 1+1» – відповіді на найбільш актуальні запитання глядачів про здоров’я, красу, самопочуття та хірургію.

Я СОРОМЛЮСЬ СВОГО ТІЛА. ТЕЛЕКАНАЛ СТБ

Це програма, завдяки якій десятки українців перемогли свої комплекси, а більшості з них зробили успішні операції, і тепер кожен з них живе у гармонії із собою і власною зовнішністю.

МОЄ НОВЄ ЖИТТЯ. ТЕЛЕКАНАЛ УКРАЇНА

Учасниці проекту "Моє нове життя" – це жінки, які у своїх невдачах помилково звинувачують свою "неідеальну" зовнішність. Команда експертів проекту та ведуча майковера, допоможуть героїням докорінно змінити своє життя на краще.

ГОВОРИТЬ УКРАЇНА. ТЕЛЕКАНАЛ УКРАЇНА

«Говорить Україна» – у проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії і думки.

СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО. ТЕЛЕКАНАЛ IНТЕР

Стосується кожного – це історії про кожного з нас, про наші дії і бездіяльності, про нашу реакцію на події навколо. Це урок особистої відповідальності, активної громадянської позиції та небайдужого ставлення до себе і оточуючих.

REVIEWS

Відгуки про нашу клініку розміщені на багатьох ресурсах в мережі Інтернет. Для вашої зручності ми зібрали їх на цій сторінці.

CONTACTS

Clinic address

Україна, Київ
вулиця Протасів Яр, 23

Phone

+38 (044) 20 00 311

Email

valikhnovskyi.r@gmail.com

VALIKHNOVSKI › Клініка Номер — ❶ › Безпечно! ›