preloader
Відгуки Наших пацієнтів

Reviews of our patients

img
img
img

FEEDBACK OUR PATIENTS

Oleksiy Sukhanov

Journalist, radio presenter, TV presenter. Host of the talk show "Ukraine Speaks" on the "UKRAINE" TV channel.

Andrii Danylevich

Journalist, presenter of the programs "Applies to everyone", "Coolest of all" on the "INTER" TV channel.

Gennady Fuzailov

A pediatrician and anesthesiologist, he works at the Shriners Hospitals for Children Boston clinic, which belongs to Harvard University. Is a leader in the field of children's medicine.

Larisa Dyatlyuk

Participant of the project "I am ashamed of my body" TV channel "STB".

img img img img img img
УВ
quote Дякую Богу, що доля звела з такими чудовими людьми, справжніми професіоналами своєї справи. Щиро вдячна Ростиславу Любомировичу за чуйне та щире серце, у якому є місце кожному, незалежно від статусу та рівня життя; за золоті руки, які творять чудеса та повертають людям жагу до життя; за професіоналізм, людяність та невпинне бажання робити добро. Дуже рада, що в нашій країні є така чудова клініка високого рівня “Інститут хірургії Доктора Валіхновського”, місце, де з Божою допомогою роблять найскладніші оперативні втручання. Тут створені ідеальні умови для повного одужання пацієнта. Низький уклін та щиру подяку висловлюю Тарасу Любомировичу, Ігорю В’ячеславовичу та всьому медичному персоналу клініки.
LD
quote Один из тех немногих, кто знает свое дело, делает ответственно! А главное – посвящается своему делу и народу Украины!!!
ВТ
quote Я вдячна Богу що є такі лікарі як Ростислав та Тарас Любомировичі Валіхновські….це лікарі від Бога майстри своєї справи. Люди які не дають просто надію на краще а роблять свою роботу і доводять що може бути все добре…… подяка таким лікарям та медперсоналу за їхню клопітку роботу лікарі дуже ввічливі уважні, медперсонал постійно переймається своїми пацієнтами… Я щиро вдячна всій клініці Валіхновський за вашу турботу про мою донечку нехай вас благословить Господь.
КК
quote Я дуже вдячна лікарю Валіхновському за врятований пальчик моєї донечки!
ВМ
quote Подобається, це не те слово; Лікар Валіхновський, це унікальна, чуйна , добра людина із величезним серцем, велика подяка , земний уклін за його неймовірну працю і турботу. Процвітання клініці, щоб ніколи не опускалися золоті руки його команди . ВИ ЯНГОЛИ !!!
КІ
quote Человечностью. Добротой. Тем, что главные слова врача про клятву, для него не просто “слова”, а дивиз к действию. Он лечит не только тело, но и душу. А это порой главное
НК
quote 18.10. 2019 в мене була операція ( абдомінопластика, діастаз прямих м’язів), яку проводив Ярослав Петрович і Тарас Любомирович. Дякую за ювелірну професійну роботу. Сучасне обладнання, індивідуальний підхід. Відповідальний, турботливий персонал. Окрема подяка медсестрі Аліні та Альоні з відділу зв’язків з громадкістю . Божого благословіння та професійних успіхів!
ID
quote Дякую лікарям Ростиславу Любомировичу і Тарасу Любомировичу і всій команді за їхні професійно виконану роботу. Я довгий час шукала лікаря для риносептопластики внаслідок отриманих травм після ДТП але під час консультації з Ростиславом Любомировичем я зрозуміла, що це той лікар якому я можу довіритися і не шкодую. Починаючи від консультації і закінчуючи після операційним періодом залишилися позитивні враження. Чудова клініка привітний персонал. Рекомендую.
ГБ
quote С большим уважением и благодарностью за ваш труд хочу сказать – низкий поклон вам!!! Вы действительно, как говорится:”Доктор от Бога”. Пусть ваша семья и вы, ваш коллектив будет благословлен Господом Богом! СПАСИБО!
ВК
quote Благодарю Ростислава Любомировича и весь персонал клиники! Безмерно счастлива знакомству с Вами и результатом Вашей работы! У Вас золотые руки и золотое сердце! Пусть Бог бережёт Вас!!! Процветания Вам!!!
img img

Find out the cost of services or get a consultation by filling out the form

img